Defined area

Kolekce šperků ze stříbra s jednotícím prvkem zvýrazněných okrajů ohraničujících dutý prostor. Koncept vznikl v době restrikcí spojených s omezením volného pohybu osob. Ten byl úřady definován jako prostor s přísně vymezenými hranicemi. Obec, okres, pro někoho třeba dům, nebo pouhý byt či byteček... Striktně vymezené hranice se staly ze dne na den a na dlouhou dobu zmenšenou karikaturou našich velkých světů. Přemýšlet bylo o čem. Nalézt v tomto omezeném prostoru kousek jen pro sebe bylo nadlidsky složité ale muselo se to podařit. Stali jsme se prvkem v množině, součástí světa našich bujných myšlenek deroucích se každou škvírou ke světlu jako tlusté zakroucené šlahouny. Otázek bylo moc však odpovědi na ně nejasné. Šperky budiž vzpomínkou, vzpomínka budiž zapomenuta.
Oblast vymezeného prostoru... co se skrývá v oblasti? V oblasti je temno... je temno i mimo oblast? Co se smí a co se nesmí v oblasti... sní se v oblasti... smí se vůbec v oblasti snít? Oblast je neproniknutelná... Skrývá oblast tajemství?? Je důležité vymezit si, definovat, svůj vlastní prostor? Bohatneme vymezením vlastního prostoru? Je důležité vymezit se? Někdy je důležité se vymezit....

 

Defined area

Tomáš Holub

Tomáš Holub
Tyršova 78, 294 21 Bělá pod Bezdězem
Česká republika
tel: +420 603 208 579
e-mail: tomas@tomasholub.com

 

Designed by: WEBTRUTNOV | Administrace: PŘIHLÁŠENÍ

Tento web používá technické cookie, které zajišťují základní technickou funkčnost webu a analytické cookie od Google Analytics, které využíváme pro generování anonymních statistik o používání našeho webu. Tyto informace využíváme pouze pro interní potřeby a dále je s nikým nesdílíme.